Серед найбільших експозицій на AGROEXPO вирізнялась і Група компаній «ТРІА», де було представлено 15 одиниць техніки таких брендів, як: Amazone, Krone Wеidemann, Hatzenbichler, APV, Jympa та «Лозівські машини».
Найбільше уваги відвідувачів стенду компанії дісталось кормозаготівельній техніці від Krone, яка вже досить давно працює на теренах України та зарекомендувала себе, як одна з найкращих у своєму сегменті. На експозиції чільне місце займала нова комбінація прес-підбирача для заготівлі сінажу.
Цей агрегат є альтернативою для цілого комплексу машин, що беруть участь у заготівлі сінажу, насамперед відпадає потреба у силосній ямі для сінажу чи її підготовка до закладання цього корму, оскільки прес-підбирач здатний самостійно (порційно) запаковувати сінаж у рулони; комбайн для заготівлі сінажу також не потрібний, як і різного роду додаткова техніка, наприклад для транспортування скошеної маси та її ущільнення; і найголовніше – за допомогою цього преса можна у найкоротші терміни заготовити сінаж без втрати вологості, тобто найвищої якості. Завдяки стислим строкам заготівлі додатково вносити консерванти не потрібно, що також здешевлює собівартість корму.
Залежно від маси, поля та інших умов середня продуктивність агрегату становить 60 рулонів/год. Найцікавішим є те, що собівартість заготівлі сінажу в рулонах за допомогою прес-підбирача така ж, як із під час заготівлі комбайном, проте організаційний процес на 80% є менш трудомістким і забезпечує 100% поїдання сінажу тваринами. До того ж ним можна заготовляти як солому, так і сіно в рулонах. Завдяки тому, що у конструкції підбирача є дві осі, досягається більш якісне підбирання маси із найменшими домішками ґрунту.
Hatzenbichler – австрійський бренд, який був заснований у 1952 р. та має велику історію. Компанія виготовляє техніку для екологічного землеробства, а саме просапні культиватори, сітчасті борони та різні сівалки. На виставці було представлено культиватор для міжрядного прополювання СКМ-8 для прополювання міжрядь соняшнику, кукурудзи та інших просапних культур без пошкодження рослин культури. На кожній секції встановлено по 5 стрілчастих лап, із яких 3 лапи завширшки 150 мм встановлено посередині, а 2 крайні – 1 ліворуч та 1 праворуч на пів лапи, що унеможливлює потрапляння ґрунту під час прополювання культур на ранніх стадіях розвитку. Додаткові захисні диски діаметром 580 мм, які стоять на робочих секціях, захищають культуру від потрапляння грудок на вищих швидкостях. За бажанням клієнта агрегат можна переоснастити із просапного культиватора у ротаційну борону. Завдяки встановленій камері рама культиватора під час просапування може зміщуватися ліворуч або праворуч на 15 см по відношенню до трактора, цим самими уникаючи пошкодження культури. Агрегат також обладнано «нічним пакетом», що дає змогу здійснювати міжрядні обробітки вночі. Конструкція культиватора дає змогу працювати до висоти рослин 65 см. Придбати такий культиватор можна, попередньо замовивши у Групи компаній «ТРІА», а її спеціалісти допоможуть вам дібрати агрегат відповідної ширини захвату та з різними робочими органами.
Група компаній «ТРІА» — досвідчений постачальник техніки та офіційний дилер на ринку України провідних виробників.
За матеріалами статті AGROEXPERT