Ви обираєте діло -
ми підбираємо техніку

Застосування інтелектуальних систем в розподілювачах AMAZONE ZA-TS

Застосування інтелектуальних систем в розподілювачах AMAZONE ZA-TS дає змогу істотно знизити витрати на мінеральне живлення посівів.

Інноваційні рішення
Серед наявних на ринку моделей розподілювачів такого класу виділяється лінійка машин AMAZONE ZA-TS, котрі поза сумнівом, можна вважати еталонними розробками у цьому напрямку. Розподільники міндобрив AMAZONE ZA-TS постійно вдосконалюються в плані точності внесення, причому німецькі інженери першочергову увагу звертають саме на такі моменти, особливо актуальні за ситуації істотного здорожчання мінеральних добрив.

До модельного ряду AMAZONE ZA-TS входять машини із обсягом бункеру від 1400 до 4200 л. Робоча ширина розкидання гранул з розподілюючим пристроєм TS може досягати вражаючих 54 метрів. За максимальної інтенсивності внесення до 650 кг/хв та робочої швидкості до 30 км/год ця модель може продемонструвати виняткову ефективність роботи.

Звісна річ, що така значна ширина та продуктивність розкидання потребує надзвичайно точних рішень, інакше втрати дорогих міндобрив були б дуже відчутними для гаманця фермера.

Тому машини ZA-TS оснащуються такими інноваційними рішеннями як точна система граничного розподілення AutoTS, нова система граничного розподілення BorderTS, система компенсації знесення WindControl, точного контролю гранул ArgusTwin та іншими.

Система зважування Profis передбачає цілковито автоматизовану роботу. Для того, щоб розпочати внесення не потрібно нічого додатково налаштовувати, а лише задати потрібну норму  далі електроніка все зробить самостійно. В тому разі, якщо відбувається якийсь сторонній збій, наприклад, у бункер потрапили добрива низької якості, система автоматично пере налаштовується і продовжує роботу, мовби нічого не трапилося! Так само Profis за допомогою чутливих датчиків тримає процес на контролі, якщо машина працює на полі із дуже нерівним рельєфом.

Своєю чергою нова система калібрування норми ProfisPro у поєднанні із технологією виміру крутного моменту FlowControl тримає на контролі норму внесення, здійснюючи заміри через кожні 25 кг. Така синхронізована робота систем дає змогу бути впевненими у дотриманні заданої норми внесення, попри будь-які труднощі під час роботи.

Цьому додатково сприяє технологія FlowCheck, яка стежить, щоб вихідні отвори не забивалися і не працювали вхолосту. Якщо така ситуація трапилася, система за рахунок швидкого відкривання/закривання заслінок та реверсування змішувача миттєво усуває несправність.

Якщо вести мову про унікальний розподільчий пристрій TS, то слід відзначити його водночас просту та елегантну конструкцію, котра забезпечує точне внесення гранул із інтенсивністю до 10,8 кг/сек або ж 650 кг/хв. Система може працювати практично із будь-якими видами добрив, включно із низькоякісним матеріалом, і передбачає широкий діапазон розкидання. Три типи розподільчих лопатей дають змогу вносити міндобрив на ширину від 15 до 54 м.

Самі розподільчі диски, до речі, заміняються зручно та швидко, аби фермер не витрачав на це зайвого часу. Натомість для стандартного та граничного розкидання гранул за допомогою системи AutoTS активізуються різні розподільчі лопаті без заміни «тарілок».

Розподільча система працює із тривимірними картинами розподілення гранул, що забезпечує ідеальне поперечне розкидання із шириною до 54 м. Великі зони перекриттів забезпечують додаткову стійкість проти впливу таких сторонніх факторів як боковий вітер, нерівний рельєф, низька якість міндобрив чи підвищена вологість повітря.

Завдяки системі граничного розподілення BorderTS у поєднанні із AutoTS повна норма внесення здійснюється точно до країв поля. AutoTS також дає змогу керувати усіма процесами із кабіни трактора, активуючи різні процеси граничного розподілення – внесення добрив по краях, межах та вздовж канавок, із будь-якого боку.

Як працює AutoTS

Серводвигун обертає розподільчу лопатку на 10 градусів, відповідно, добрива під час розподілення по краях та по канавках подаються на коротші розподільчі лопатки. За рахунок комбінації числа обертів та більш короткої лопатки гранули розкидаються значно ближче, без механічного впливу.

Цікаво, що завдяки цьому можна досягти не лише значної економії міндобрив, але й підвищення врожайності до 17%, оскільки раніше погано підживлювані ділянки отримують повну норму добрив.

Своєю чергою система BorderTS має особливу ламельну структуру та напрямний щиток, який можна встановити під нахилом. За рахунок ламелей відбирається енергія гранул, і потім вони за допомогою напрямного щитка точно спрямовуються на грунт. Для оптимального внесення до меж поля можна здійснити безступінчасте регулювання напрямного щитка. Якщо щиток активовано, норма внесення добрив та точка подачі автоматично адаптуються для забезпечення найкращого поперечного розподілення в комбінації з інтегрованою в диски системою AutoTS.

Справжнім ноу-хау від AMAZONE справедливо вважається технологія WindControl. Ця унікальна розробка покликана компенсувати негативний вплив вітру на точність розподілення гранул. Причому її реальна ефективність використання досягає 80% і більше, включно до неприйнятно високих для нормальної роботи значень сили вітру.

Як працює WindControl
Встановлений на машині високочастотний датчик фіксує швидкість та напрямок вітру. На підставі цих даних електроніка розраховує нові налаштувальні значення для розподільчої системи та число обертів розподільчих дисків. При бічному вітрі число обертів на спрямованій до вітру стороні збільшується і розподільна система повертається назовні. Водночас число оборотів на звороті зменшується, і розподільна система повертається усередину.

Спрощено мовлячи, за допомогою WindControl створюються великі тимчасові проміжки для внесення добрив за умов вітру. Поряд з усіма важливими параметрами внесення зручності, фермер користувач має також актуальні значення сили, напрямків та поривчастості вітру. Крім того, за сильного вітру, коли система вже не справляється, функція WindControl компенсує вплив вітру, або за сильних поривів мінливого вітру, автоматично подає сигнал механізатору.

Ще одна надзвичайно корисна система, реалізована в конструкції розподілювачів ZA-TS  технологія ArgusTwin. Система ArgusTwin забезпечує постійний онлайн-контроль та коригування розподільної системи для оптимального поперечного розподілу добрив Це підвищує ефективність застосування мінеральних добрив та є основою для оптимального управління посівами.

Система Argus для визначення ділянок розподілення базується на реєстрації поперечного розподілення радарами, які працюють незалежно від наявності пилу та забруднень і показують практично відмінні результати.

ArgusTwin за допомогою радарів з обох боків розподілювача безперервно контролює як ліву, так і праву ділянку розподілення і в разі потреби автоматично коригує електричну розподільчу систему, незалежно один від одного.

Як працює ArgusTwin

За допомогою ISOBUS-терміналу вводиться норма внесення та всі необхідні для того чи іншого виду добрив дані з таблиці розподілення. На підставі даного значення система ArgusTwin постійно перевіряє, чи утримується розподільчим диском заданий напрямок розкидання гранул. Якщо фактичний напрямок відхиляється від заданого, наприклад, через нерівномірність добрив, зношування лопаток, роботи на схилах, початку роботи або гальмування, розподілювач самостійно коригує налаштування розподільної системи індивідуально для кожної сторони. Необхідною умовою є електричне регулювання розподільчої системи.

Загалом можна дуже довго та детально розповідати про реалізовані в конструкції розподілювачів лінійки AMAZONE ZA-TS інноваційні рішення, покликані забезпечити ідеальну точність внесення гранул. Зазначимо, що їх основою є згадувані вище багатофункціональні системи AutoTS і BorderTS, а також низка високоефективних допоміжних рішень, таких як WindControl чи ArgusTwin.

АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE в Україні

телефонуйте 0 800 212 218 для замовлення розподільника

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу #AMAZONE #ZA-TS #Cirrus

Інші новини

23/12/2024

Новий навісний плуг AMAZONE Teres 200

З навісним повнообертовим плугом Teres 200 компанія AMAZONE розширює портфоліо навісних плугів середнього сегмента для тракторів потужністю до 200 к.с. У стандартній комплектації Teres 200 оснащений системою гідравлічного регулювання робочої ширини. Як запобіжний механізм у моделі Teres 200 V використовуються зрізні болти, а модель Teres 200 VS обладнана гідравлічним запобіжним механізмом. Обидва варіанти доступні для плугів із 4 або 5 корпусами. Плуг відрізняється простотою налаштування, низькою потребою в тязі та відмінними результатами роботи.

Корпус плуга продуманий до дрібниць – SpeedBlade для максимальної ефективності

Плуг Teres оснащений корпусами SpeedBlade з запатентованою, значно збільшеною площею передньої частини відвала. Вони забезпечують значно менший знос основного корпусу навіть за високих швидкостей оранки. Підвищення швидкості, наприклад, з 6 км/год до 10 км/год, зміщує точку зносу до центру корпусу плуга. Завдяки конструкції SpeedBlade основна зона зносу навіть за високих швидкостей залишається на передній частині відвала, що знижує витрати на заміну деталей.

Інша важлива деталь – накладка закриває лінію стику полотна лемеша, що запобігає заплутуванню рослинних залишків або мотузок. Відкрита форма стійки захищає від накопичення ґрунту під час роботи, зберігаючи низьку потребу в тязі.

Технологія загартування ©plus збагачує деталі карбоном, що забезпечує максимальну міцність передньої частини відвала, його гладку поверхню та тривалий термін експлуатації. Задня частина залишається еластичною, що підвищує ударостійкість.

SpeedBlade пропонує широкий вибір варіантів корпусів, що відповідають різним умовам і цілям використання. Завдяки низькій потребі в тязі та економії пального, корпуси SpeedBlade забезпечують високу ефективність навіть за важких умов.

Просте та комфортне налаштування

Плуги серії Teres 200 стандартно оснащені безступеневим гідравлічним регулюванням ширини захвату та адаптацією першої борозни. Налаштування виконується з кабіни, що дозволяє легко адаптувати параметри залежно від ґрунтових умов або роботи на схилах. Автоматична система AutoAdapt забезпечує точну обробку та економію пального, автоматично регулюючи ширину першої борозни під час зміни робочої ширини.

Глибина обробки регулюється механічно або гідравлічно за допомогою маятникових чи комбінованих опорних коліс, доступних у різних розмірах і профілях.

Запобіжний механізм для екстремальних умов

Teres 200 V оснащений зрізними болтами зі зрізним зусиллям 4,4 тис. кг. Модель Teres 200 VS має гідравлічний запобіжний механізм із плавним регулюванням зусилля спрацьовування до 2 тис. кг. Корпуси можуть підніматися на висоту до 40 см і відхилятися вбік для обходу великих перешкод. Гідроциліндри повертають корпуси у вихідне положення після спрацьовування.

Висока стійкість і легкість

Рама з трубою 120 × 120 × 10 мм забезпечує високу міцність і невелику вагу. Інтегрована поворотна ось діаметром 120 мм дозволяє використовувати два підшипники однакового розміру, що значно збільшує термін служби.

Система повороту SmartTurn забезпечує швидке обертання плуга без змін у ширині захвату.

Оснащення на будь-який випадок

Додаткові інструменти дозволяють універсально використовувати плуг у різних умовах. Зокрема, доступні передплужники, кутознімачі для обробки органічних залишків, дискові ножі для кам’янистих ґрунтів і система роботи з пакером для одночасного ущільнення.

Teres 200 вирізняється простотою налаштування, низькою тяговою потребою та відмінною якістю роботи, що робить його ідеальним вибором для сучасного аграрія.

Обирайте інновації AMAZONE – довіритесь професіоналам❗️
телефонуйте ???? 0 800 212 218

????АГРО ШЛЯХ офіційний дилер AMAZONE

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу #Teres
#AMAZONE #Teres200 #Агротехнології #оранка #плугTeres

16/12/2024

Мультифункції на прикладі Precea | AMAZONE

Precea і Amatron 4 мультикоманда прецизійного точного висіву: дозволяє досягти досконалості в області точного висіву – з функціями: MultiMap, MultiBin, MultiSwitch і MultiBoom

Точне землеробство є важливою темою майбутнього: окрема рослина все більше займає центральне місце. Це також стосується точності закладки насіння та внесення добрив. Висока продуктивність, швидкість та комфортне керування машиною залишаються принципово важливими. Викликів точного висіву стає все більше й більше, з якими легко справляється універсальна машина Precea від AMAZONE.

Відео: Precea і Amatron 4 мультикоманда прецизійного точного висіву

AmaTron 4 – інтелектуальна система управління

Спеціальні функції є результатом ідеальної взаємодії між Precea та ISOBUS-терміналом AmaTron 4.

„Більше, ніж ISOBUS“ означає особливі функції терміналів та машин AMAZONE, які пропонують користувачеві додатковий зиск у галузі прецизійного сільського господарства.

Рішення в галузі електроніки, розроблені компанією AMAZONE у власному спеціалізованому відділі з високим ступенем практичного застосування, є ключем до того, як Precea від AMAZONE може розкрити свій повний потенціал у галузі прецизійного сільського господарства.

MultiBin

Внесення більш ніж одного матеріалу при сівбі вже давно не рідкість. За рахунок застосування кількох бункерів Ви можете під час проходу по полю одночасно вносити не тільки 1) посівний матеріал, а й 2) добрива або 3) мікрогрануляти. Так, наприклад, сівалка Precea-CC у комбінації з розподільником мікрогрануляту Micro plus пропонує можливість одночасно та незалежно один від одного вносити до 3 різних матеріалів у різних горизонтах укладання. Тим самим можна гнучко комбінувати різні види посівного матеріалу, добрив і мікрогранулята.

Це дозволяє скоротити кількість проїздів та підвищити ефективність

MultiMap

Оскільки грунтові умови, доступність грунтової вологи та пов’язані з цим потенціал урожайності в межах одного поля можуть сильно відрізнятися, то цілеспрямовано адаптувати норму висіву та норму внесення прийнятих відповідно до умов. З функцією MultiMap можна регулювати внесення посівного матеріалу та покращувати один незалежно від іншого, за аплікаційними картами, тим самим, забезпечуючи диференційоване внесення.

Це сприяє доцільному та ефективному використанню виробничих засобів. AmaTron 4 дозволяє одночасно використовувати до 4 аплікаційних карт з ліцензією GPS-Maps&Doc.

MultiBoom

При одночасному внесенні різних матеріалів можна дозувати 2 або 3 матеріали окремо за допомогою різних пристроїв дозування і направляти їх до окремих місць подачі. Так як сошник для внесення добрив завжди слідує перед висівним сошником, обидва дозують пристрої за допомогою функції MultiBoom автоматично вмикаються і вимикаються зі зміщенням за часом з використанням GPS Switch pro для запобігання перекриттям або просіванням на розворотній смузі для кожного матеріалу.

За наявності розподільника мікрогрануляту також можна керувати ним у відповідний час.

Це забезпечує точки включення підвищеної точності в межах поля, а також рівномірне зростання рослин у зоні розворотної смуги.

MultiSwitch

Для запобігання розходжень в у мінімальній та максимальній глибині загортання на критичних ділянках, наприклад, на розворотній смузі, важливе значення набуває прецизійне включення і виключення. Точну укладку пропонує включення окремих рядів на Precea в комбінації з ліцензією на PO для GPS-Switch на терміналі управління AmaTron 4. Таким чином, кожен ряд може включитися і виключитися автоматично окремо.

Якщо одночасно з посівом вносяться добрива або мікрогранулят, то Ви можете автоматично включати і виключати функцію внесення по окремих рядах через GPS-Switch. Це оптимізує використання виробничих засобів, скорочує витрати і забезпечує рівномірне дозрівання на розворотній смузі.

Спеціалісти компанії “АГРО ШЛЯХ” – ВАШ КОМПЕТЕНТНИЙ ПАРТНЕР з постачання техніки AMAZONE в Україні.

“АГРО ШЛЯХ” – офіційний дилер AMAZONE в Україні.

телефонуйте 0 800 212 218

 

#АГРОШЛЯХ #АГРО_ШЛЯХ #технікадляагрозбізнесу #Amazone

13/11/2024

T6025 Weidemann – новий телескопічний навантажувач у класі 6 м.

Універсал з великою різноманітністю опцій.

Телескопічний навантажувач T6025 від компанії Weidemann вражає своїми неймовірними маневреністю та стійкістю. Машина відрізняється великою різноманітністю опцій, завдяки чому її можна оснастити відповідним чином для виконання різних робочих завдань у різних сферах, наприклад, у сільському господарстві, енергетиці, конярстві, комунальному господарстві, дрібному виробництві та промисловості. Зокрема, у птахівництві цей телескопічний навантажувач можна з великим успіхом застосовувати для робіт у птахівницьких комплексах. Висота підйому 6 м та корисне навантаження 2,5 т, а також велике тягове зусилля машини допомагають у вирішенні повсякденних робочих завдань.

Звичайно ж, модель T6025 також обладнана системою-асистентом для водія vls (Vertical Lift System – система вертикального підйому), що відмінно зарекомендувала себе, яка полегшує підйом і опускання вантажів, висуваючи і засуваючи телескопічну стрілу в напівавтоматичному режимі. Це забезпечує швидку, плавну роботу та дуже хорошу стійкість, оскільки транспортний засіб не перевантажується вантажем. Крім того, система vls має спеціальний режим черпання та штабелювання для виконання вантажних робіт та робіт зі штабелювання, а також ручний режим, що дає переваги при тягових роботах. При цьому можна незалежно керувати всіма рухами вантажного пристрою та телескопічної стріли.

Велика перевага компактного телескопічного навантажувача: на машині можна проїжджати в отвори висотою менше 2 м. Це ідеальне рішення для роботи в тваринницьких будівлях/всередині будь-яких приміщень, що дозволяє легко впоратися з широким спектром завдань зі штабелювання та навантаження. Нова модель T6025 відрізняється безліччю нових функцій та опцій для індивідуального оснащення відповідно до потреб клієнта.

Огляд нових функцій T6025:

  • Залежно від цілей застосування можна вибирати між двома різними варіантами двигуна Perkins, що відповідають вимогам норми обмеження викидів Stage V, що діє в даний час. У всіх двигунах використовується система додаткової обробки ОГ з автоматичною регенерацією, сажовим фільтром і дизельним каталізатором окислення. У стандартному виконанні телескопічний навантажувач оснащується двигуном потужністю 45 кВт/61 л. с., розганяється до 20 км/год та має робочу гідравліку продуктивністю 75 л/хв. Варіант із двигуном потужністю 55 кВт/75 л. с. для професійного використання дозволяє пересуватися із підвищеною швидкістю від 25 до 35 км/год.
  • Вбудований привід ходової частини з електронним керуванням ecDrive (Electronic Controlled Drive) завдяки своїм трьом різним режимам забезпечує рух навантажувача відповідно до ваших потреб: автоматичний режим служить для звичної 100-відсоткової продуктивності. У режимі Eco використовується знижена кількість обертів двигуна, завдяки чому зменшується рівень шуму та витрата палива. Для роботи з навісним обладнанням можна вибрати режим M-Drive (кількість обертів двигуна за допомогою ручного газу). Цей режим ідеально підходить для комфортної роботи з навісними знаряддями, наприклад, з розкидачем. Крім того, він забезпечує додаткові переваги при перевантаженні матеріалу на коротких відстанях (перевантаження в Y-циклі), наприклад, під час завантаження зерна або взяття кормів з силосних сховищ.
  • Поряд із вже знайомою повнопривідною системою керування тепер доступні два додаткові режими кермового керування: передньопривідне керування та керування в режимі «крабового ходу». Повнопривідна система управління забезпечує повну маневреність та потужність на невеликій площі. Завдяки передньопривідному управлінню можна безпечно рухатися навіть з високою швидкістю. А керування в режимі «крабового ходу» служить для переміщення з точністю до сантиметра.
  • Конструкція кабіни забезпечує чудовий огляд навісного обладнання, безпосередньо робочої зони та всього оточення машини. Велике вигнуте лобове скло з прорізом у даху, низьке праве бічне скло та високе положення сидіння в поєднанні з похилим капотом двигуна служать для оптимального огляду. Склоочисники лобового скла, заднього скла та скла даху відносяться до серійного оснащення. Все це гарантує безпеку під час використання машини.
  • Інтер’єр моделі T6025 відрізняється колірною концепцією управління та багатофункціональним джойстиком, що найкраще зарекомендував себе в машинах Weidemann. Крім того, до новинок відносяться добре видимий дисплей у полі зору водія, а також діагностична та аналітична система EpuipInspector, за допомогою якої можна швидко та точно оцінювати такі данні, як функція переміщення, функція телескопування чи 3-й контур управління. Конкретні кодовані повідомлення на дисплеї відразу ж привертають увагу оператора до можливих несправностей і забезпечують швидке реагування.
  • У зручній кабіні передбачено багато вільного простору для водія. Зробивши лише один крок, оператор потрапляє до кабіни навантажувача. Це можливо завдяки малій габаритній висоті, великій протиковзкій підніжці та поручню з гарним доступом. Тим самим підвищується безпека оператора при посадці та висадженні. Ергономічно розташовані елементи управління в кабіні сприяють комфортній роботі та хорошій концентрації уваги. Нова, ще більш ефективна система обігріву та вентиляції з вентилятором, підведенням свіжого повітря та вдало розташованими повітряними форсунками дбає про покращення робочого клімату.
  • Вантажний пристрій можна спеціально оснастити для різних випадків застосування. Крім того, доступні такі опціональні функції: гасіння коливань при завантаженні запобігає розгойдування машини та забезпечує комфортний рух дорогою. Система автоматичного повернення ковша служить для полегшення переміщень, що повторюються, в положення штабелювання і навантаження. Елементи управління системою автоматичного повернення ковша ергономічно розташовані на джойстику, а положення циліндра, що перекидає, зберігається одним натисканням кнопки. Таким чином, при наступному завантаженні навісне обладнання повертається в те саме положення. Це підвищує рівень комфорту, точність і дозволяє водієві швидше виконувати роботи, що повторюються, наприклад, штабелювання або заповнення ємностей з однаковою висотою/бортами.
  • Функція вібрації ковша полегшує розвантаження сипких матеріалів, які часто прилипають до ковша. Ця функція активується натисканням кнопки, і ковш кілька разів швидко рухається вперед та назад в автоматичному режимі. Завдяки опціональному пристрої блокування циліндра, що перекидає, можна безпечним і зручним чином переміщати важкі вантажі, наприклад, з використанням вантажного гака.

Зрештою, нова розробка компанії Weidemann – модель T6025 – відрізняється виразними динамічними лініями капота двигуна та кабіни.

Детальна інформація за телефоном: 0 800 212 218

Weidemann за спеціальною ціною від офіційного дилера – АГРО ШЛЯХ

#АГРОШЛЯХ #технікадляагробізнесу #weidemann #навантажувач #телескопічний_навантажувач

13/11/2024

НОВИЙ РІВЕНЬ: нова серія 60 Weidemann

Моделі, що раніше позначалися абревіатурою LP, стануть 60 серією навантажувачів Weidemann.

Вже багато років серія потужних колісних та телескопічних колісних навантажувачів Low Position (LP) низька позиція) компанії Weidemann має великий попит у сфері сільського господарства та конярства, комунального господарства, а також дрібного виробництва/промисловості. Ці машини пройшли процес оновлення і тепер Weidemann виводить на ринок шість нових моделей. Нові моделі 2060, 2060T, 3060, 3060T, а також 4060 та 4060T замінюють попередні моделі LP та мають градацію за продуктивністю та розміром машини. Важливі ключові характеристики, такі як низька габаритна висота, низький центр тяжкості та висока продуктивність, зберігаються у новій серії машин.

«Нові моделі 60-ї серії від компанії Weidemann – ідеальні за розміром та продуктивністю. Нашою метою була розробка міцних та надійних машин для широкого спектру різних підприємств. Солідне виконання навантажувачів і вражаюча продуктивність у поєднанні з розумною ціною є відмінними рисами 60-ї серії на ринку», – каже комерційний директор Бернд Апфельбек, описуючи нову розробку та спрямованість усієї серії.

Моделі 60-ї серії пропонуються на вибір із навантажувальним важелем або телескопічною стрілою. Машини забезпечують клієнту багато нових функцій та опцій для індивідуального оснащення та виконання повсякденних робіт відповідно до потреб. Крім того, продукція була розроблена на модульній основі, що дає безліч переваг з погляду як управління, так і обслуговування.

Огляд нововведень 60-ї серії:

  • Дуже простора кабіна з чудовим простір для водія є найяскравішою особливістю 60-ї серії. Конструкція кабіни з 4 стійками у поєднанні з панорамним заднім склом та скошеною кришкою моторного відсіку забезпечує відмінний задній огляд. Огляд безпосередньо робочої зони, як вперед, так і вгору, також був оптимізований.
  • Крім того, кабіна відрізняється високим рівнем зручності використання та комфорту. Наприклад, вхід був розширений, щоб зробити посадку та висадку з кабіни набагато приємнішою та безпечнішою. Усі елементи керування перебувають у межах досяжності. Консоль з інтегрованим багатофункціональним джойстиком відрізняється чудовою впорядкованістю. Колірна концепція управління, що зарекомендувала себе найкращим чином, розроблена компанією Weidemann, забезпечує швидке і чітке управління машинами. Багато нових місць для зберігання, включаючи тримач для мобільного телефону з можливістю заряджання, створюють відповідний комфорт.
  • Потужна система вентиляції та опалення була адаптована до нової кабіни. Покращені повітряні потоки забезпечують приємний робочий клімат. Щілинна вентиляція дозволяє легко забезпечувати приплив свіжого повітря. Крім того доступна опція – потужний кондиціонер.
  • Компанія Weidemann приділила особливу увагу низькому рівню шуму в кабіні, що дозволяє зосередитись на роботі та береже здоров’я оператора. Клапан керування робочою гідравлікою був перенесений у передню частину машини, також було приділено увагу оптимізації прокладання шлангів.
  • Двигун для 60-ї серії Weidemann використовує уніфіковане покоління двигунів Kohler, що відповідає нормі обмеження викидів Stage V, з фільтром сажі (DPF) і каталізатором окислення дизельного палива (DOC). Завдяки приводу ходової частини з електронним управлінням ecDrive і високому моменту, що крутить, потужність двигуна була адаптована до нових моделей, тому він є високопродуктивним і одночасно економічним. При цьому потужність двигуна, звісно, ​​була оптимізована для відповідних моделей. Моделі пропонуються з наступними варіантами двигуна: 2060/2060T із двигуном 57 л. с./42 кВт, 3060/3060T із двигуном 65 л. с./48 кВт та 4060/4060T з двигуном 75 л. с/55,4 кВт. Для збільшення запасу ходу бак дизельного палива було збільшено до 80 літрів. При формуванні задньої частини велике значення надавалося гарному куту звису.
  • Спеціально для ecDrive було реалізовано чотири різні режими руху: режим авто (100-відсоткова продуктивність машини), режим Eco (зменшена швидкість обертання двигуна для руху зі зниженою витратою палива та зменшеним рівнем шуму), а також на вибір один із двох додаткових режимів для використання навісного обладнання з гідравлічним керуванням або оптимізованого виконання Y-циклів навантаження.
  • У стандартній комплектації встановлюється барабанне гальмо з ручним гальмом стоянки. В якості опції пропонується дискове гальмо з електричним гальмом стоянки. Воно активується при натисканні на педаль гальма або, коли водій залишає сидіння. Завдяки функції утримання запобігає мимовільному відкочування машини. Електричне гальмо стоянки відпускається при натисканні на педаль газу. Це забезпечує максимальну безпеку та комфорт для водія та його робочого оточення. Таким чином, машиною можна дуже ефективно керувати завдяки електричному гальму стоянки.
  • Одна з переваг – поперечна установка двигунів. Забір повітря здійснюється з правого боку машини, а відпрацьоване тепло відводиться ліворуч. Таким чином, нагрівання двигуна лише трохи впливає на температуру в кабіні. Поперечна установка двигуна також оптимізує доступність сервісного обслуговування. Всі точки сервісного обслуговування, такі як масляний щуп, масляний фільтр, паливний фільтр, заливний отвір для моторного масла, заливний отвір для гідравлічного масла та заливний отвір для склоочисної рідини знаходяться у вільному доступі. Радіатор легко відкидається для очищення.
  • Для цієї серії було перероблено центральний шарнір. Гідравлічні шланги розташовані з обох боків та прокладені через центр шарніру, що підвищує довговічність при постійній експлуатації у важких умовах.
  • Розробники компанії Weidemann розташували праворуч машини центральну кришку для обслуговування, за якою зібрані всі запобіжники машини і повітряний фільтр. Акумулятор та роз’єднувальний вимикач розташовані безпосередньо під ними і легко доступні зовні. Ящик для інструментів, що замикається, розташований з лівого боку машини прямо біля входу, завдяки чому з ним зручно працювати в положенні стоячи.
  • Висота підйому колісних навантажувачів 60-ї серії складає від 3,24 м до 3,70 м. Конструкція важелів навантаження дозволила оптимізувати огляд точок з’єднання швидкознімної плити і навісного обладнання. Телескопічні колісні навантажувачі мають більшу висоту підйому – від 4,30 до 5,04 м.
  • Дана серія пропонує безліч опцій, які значно полегшують повсякденну роботу, наприклад, камеру заднього виду та скидання тиску в 3 контурі управління. Додаткову безпеку забезпечує іммобілайзер, доступний як опція. Камера заднього виду розташована у верхній частині задньої кромки кабіни, що забезпечує гарний огляд простору ззаду.

Спеціально для колісних телескопічних навантажувачів: За допомогою системи Lowering Assistant (помічник при опусканні) телескопічна стріла автоматично втягується при опусканні. При заборі великих вантажів ця система надає машині більшої стійкості та знижує навантаження на оператора. Перевага полягає в тому, що при втягуванні та опусканні навантажувального пристрою не потрібно постійно задіяти повзунок на джойстику.

Повне оновлення нових моделей колісних та телескопічних колісних навантажувачів компанії Weidemann завершується зміною зовнішнього вигляду характерних динамічних контурів кришки моторного відсіку та кабіни. Нові моделі відкривають для багатьох підприємств широкий спектр можливостей для індивідуального оснащення.

Нова 60-та серія від компанії Weidemann була удостоєна нагороди German Design Award 2025 у категорії Excellent Product Design – Utility Vehicles (Чудовий дизайн продукції – автомобілі спеціального призначення). Клієнти, що придбали машини Weidemann 60-ї серії, можуть використовувати колісні та телескопічні навантажувачі, що особливо високою мірою відповідають наступним критеріям: комплексна функціональність згідно з метою застосування, приваблива форма продукту (дизайн та ергономічність), хороша концепція серії, висока експлуатаційна придатність для користувача, облік безпеки застосування та експлуатаційної надійності, а також висока екологічність. Очевидно, журі авторитетної Німецької ради з дизайну при оцінці використовували вимогливий і цілісний підхід.

Замовляйте навантажувачі Weidemann за спеціальною ціною від офіційного дилера – АГРО ШЛЯХ

детальна інформація за телефоном: 0 800 212 218

#АГРОШЛЯХ #технікадляагробізнесу #weidemann #навантажувач #телескопічний_навантажувач  #нова_серія60_Weidemann

Форма зворотного зв'язку